Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2020

Avşa Adası pansiyon fiyatları 2020 yılında da çok ekonomik! Kişi başı 50 TL’den başlayan Avşa Adası pansiyon fiyatları ile sizde bu yaz tatilinizi yapabilirsiniz. Haydi şimdi sizde favori pansiyonunuzu seçin 2020 tatil planlarınıza AVŞA ADASI’nda da zaman ayırın!

avşa adası sahili

Avşa’daki pansiyon fiyatları niçin ucuzdur?

Çünkü Avşa’da 300’den fazla pansiyon bulunmaktadır. Avşa’daki pansiyonların sayısı bir hayli fazla olunca fiyatlarda düşmekte rekabet oluşmaktadır. Avşa’nın halkı geçimini yaz aylarında kiralık evler vasıtasıyla gerçekleştirmektedir.

Avşa Adası ulaşım konusunda İDO ile İstanbul’a yakın, Tekirdağ’a tek gemi ile ulaşım yapılan Bursa’dan Bandırma karayolu üzerinden Erdek gemi bağlansı sunan tatil beldesidir.

AVŞA ADASI CANE APART PANSİYON

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası pansiyon fiyatları 2020 yaz ayları boyunca kişi başı ortalama 40–60 TL arasında farklılık göstermektedir. Avşa Adası pansiyonlarındaki uygun fiyatlar ramazan ayı, haziran ayı başı, eylül ve ekim ayları gibi sezon başı ile sezon sonu dönemlerinde daha da düşerek 35–50 TL civarlarında Avşa Adası’na gelen misafirlere sunulmuştur. Bu fiyatlar Avşa Adası’ndaki apart, motel ve otel tesislerinde 5–10 TL artı olarak fiyat farklılıkları ile değişkenlik gösterebilmektedir. Ramazan bayramı için her tesis özel fiyat uygulaması yaparken Avşa Adası’na gelmeden önce mutlaka konaklamak istediğiniz pansiyonu sitemizden araştırarak rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Her zamanki gibi fiyatlar oda sayısı şeklinde ücretlendirilmektedir. Avşa’da konaklamak istediğiniz pansiyon için ortalama kişi başı 25 TL — 75 TL arası fiyat ödersiniz. Bu fiyatlar konum ve zamana göre değişmektedir. Önceden rezervasyon durumunuz da fiyatları etkilemektedir.

Avşa Adası Otel Fiyatları 2020

BAHAR OTEL YİĞİTLER AVŞA

Yazımızda sürekli Avşa Adası pansiyon fiyatları hakkında bilgiler sunduk sizlere.. Peki Avşa Adası otel fiyatları nasıl ?

Avşa Adası Otel fiyatları pansiyon ve motellere oranla biraz daha yüksektir. Fakat yüksek olmasının gerekçeleri de vardır. Otellerde sabah ve akşam yemeği verilmekte olup ekstra bir ücret ödenmemesi gibi.

Avşa’da ortalama kişi başı günlük otel fiyatı olarak 75TL — 150 TL arasında bir ücret ödersiniz. Avşa Adası’ndaki oteller ya denize sıfır yada denize yakın yerlerde olurlar. Otellerin büyük çoğunluğu butik otel olarak hizmet vermektedirler. Avşa Adasında havuzlu ve her şey dahil otel sayısı azdır. Avşa’da 3 adet havuzlu otel bulunmaktadır. Altınkum Tatil Konakları, Afissia Garden ve Bahar Otel havuzlu oteller arasında yer alır. Bu oteller Avşa Adası Balayı otelleri olarak ta tavsiyemiz olur.

Avşa Adası Motel Fiyatları

bahar motel

Avşa Adası motel fiyatları; Avşa’da moteller pansiyonların aksine oda fiyatı değil kişi başı gibi fiyatlandırılmaktadır. Avşa’daki motellerde kişi başı fiyatlar yaklaşık 50TL-100TL arasındadır. Avşa Adası’ndaki Motel ve pansiyonlarda fiyatı en arttıran özellik 1+1 odanın olmasıdır. Bazı konaklama firmalarında kahvaltı ücreti olarak 10 TL ilave eden tesislerde bulunmaktadır. Kahvaltı Dahil hizmet sunan Anı Motel gibi motellerde bulunmaktadır.

Avşa Adası tatil rehberi Google Sites : https://sites.google.com/view/kutlucreative/av%C5%9Fa-adas%C4%B1-tatil-rehberi

Kaynak :

https://avsa.bandirma.com.tr

https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi/apartlar

https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-pansiyon-fiyatlari

https://www.avsavip.com/avsa-adasi-pansiyon-fiyatlari

https://www.avsavip.com/avsa-adasi-otel-fiyatlari

Avşa Adası https://avsa.bandirma.com.tr/ Bandırma Kutlu Creative Web designer

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store